Ogrzewanie sufitowe

OGRZEWANIE I CHŁODZENIE SUFITOWE GIACOKLIMA
System sufitowy stanowi proste, racjonalne i innowacyjne rozwiązanie dla ogrzewania i chłodzenia budynków. Prosty i innowacyjny system składa się z metalicznego lub gipsowo arkusza. W górnej części składa się z rur i dyfuzorów termicznych umożliwiających kontrolę temperatury w pomieszczeniu. System jest niewidoczny, ponieważ zintegrowany jest z sufitem.
ZALETY:
Komfort - system sufitowy zapewnia zawsze idealny klimat i wybitnie wyższy komfort w porównaniu do tradycyjnych systemów. Temperatura powietrza jest stała i jednolita w różnych pokojach, poziomo i pionowo, prawidłowa różnica temperatur pomiędzy wnętrzem budynku i na zewnątrz pozwala na uniknięcie problemów zdrowotnych spowodowanych przez nadmierne stosowanie latem klimatyzacji.
Szybko reaguje - wykorzystuje dużą powierzchnię sufitu podwieszanego dla przekazywania energii cieplnej z / w kierunku pokoju, w związku z tym bardzo szybko reaguje na zmiany wydajności wymaganych przez system termoregulacji.
Niewidoczny - jest całkowicie niewidoczny, gdyż jest zintegrowany w suficie, a zapewnia największą swobodę w aranżacji wnętrz.
Modułowość - metalowe i gipsowe płyty panele umożliwiają wykorzystanie sufitu podwieszanego w pomieszczeniach, nawet o najbardziej skomplikowanej geometrii, ze względu na dostępność różnych modułów.

Oferujemy system sufitowy w dwóch podstawowych rodzajach:

  • metalowe promienniki - tu wyodrębnić możemy dwa systemy GK i GK PSV. Modułowy system sufitowy z metaliczną powierzchnią szczególnie nadający się do ogrzewania i chłodzenia biur, szpitali pomieszczeń handlowych. System składa się z aktywnych i nieaktywnych paneli metalowych zawieszanych za pomocą sztywnych wieszaków pozwalających uzyskać doskonałą płaskość. Dwa sposoby działania pozwalają zaspokoić różne wymagania termiczne. Sufit podwieszany jest szybki i łatwy w montażu i zapewnia swobodny dostęp do systemów umieszczonych w suficie w konieczności dokonania konserwacji czy naprawy.
  • płyty gipsowe - w tej grupie oferujemy system GKC i GKCS. Sufit wykończony jest płytami gipsowymi, które znajdują swoje zastosowanie do ogrzewania lub chłodzenia budynków mieszkalnych , hoteli lub budynków, w których konieczne jest wykończenie sufity płytami gipsowymi. W górnej warstw płyty posiadają izolację wykonaną z poliuretanu  ekspandowego 40 mm (seria GKC) lub styropianu EPS (seria GKCS).
    gk parallela
    ks120x100
Copyright © 2010 Energy System. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by ZaQ Design. zaqdesignlogo